HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O intrebare

In jos 
+8
McGonagall
Snape_viperin
iulian_cercetas_1
HellRiderGirl
Ginny Potter
Pisica Magica
Alexandru_2000
Rea-credinta
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 9:40 pm

Ok....deci ne-am lamurit....se pare ca Rea-credinta spunea adevarul, iar acest forum nu este un plagiat. Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 9:51 pm

Ma scuzati, dar eu sunt Avril Canten. Rea-credinta mi-a dat ban la Ip (app, nu te mai obosi. am un coleg hacker, si m-a inv si pe mine) si mi-a modificat postul. Sunt Avril Canten PE CUVANT si NU am scris asa ceva!!!!!!!! HellRiderGirl, intra pe mess, sa vb, si o sa vezi k nu mint!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 10:00 pm

Daca nu ma credeti: Pisica magica, sti ce am scris!! Am zis sa te uiti la ip-uri. Deci EU sunt Avril Canten. Si nu am zis ca rea-credinta are dreptate!!O dovada ca modifica posturile. Rea-credinta, recunoaste. Am zis destule cat sa te blochez. Nu imi da ban la ip. Am vreo 1o ooo din care sa aleg, si sa ma inregistrez iar, si iar, si iar.. So: RECUNOASTE!!!! Si daca nu, tot nu ai ce castiga. Pentru ca lumea o sa isi dea seama ca sunt Avril. Iar tu, 'dragul meu de 14 ani' o sa dai de bucluc pana la urma, plagiatorule! Macar daca te-ai apara cu dovezi concrete, nu asa! Neutral
PS: Nu imi cer scz pt double-post! Inainte am respectat toate regulile unei forum. Dar cum adminul insusi se foloseste de puterea lui, scot armele. Sa sti ca pot sa intru pe forum de cate ori vreau Wink Hackerul hacker ramane Wink Dar u o sa pierzi
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 2:57 pm

Ok....sa zicem ca te cred....dar contul Avril Canten exista si nu are ban. Deci....ce s-a intamplat? bounce
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 3:00 pm

Nu stiu de ce, dar te asigur ca atunci cand am scris "Avril Canten" si parola, mi-a spus ca este gresit. Asta nu am de unde sa o stiu. Dar ai vazut ca eu scrisesem altceva mai sus. Si apoi era altceva. Rea-credinta a modificat! Si mi-a si dat ban la ip, dupa aia, cand am incercat sa imi fac un nou cont Wink
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 4:16 pm

Acum avem o mica problema....mesajele lui Dumbledore, McGonagall, Inuyasha, iulian si altii sunt pe acelasi IP....poate sa-mi explice si mie cineva ce se intampla va rog?
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_minipostedJoi Feb 28, 2008 8:45 pm

Dargi membrii nu mai continuati cearta , iar eu spun ca adevarul il spune hellridergirl.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O intrebare - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 3 Icon_miniposted

Sus In jos
 
O intrebare
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: Useri :: Biroul Directorlor-
Mergi direct la: