HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O intrebare

In jos 
+8
McGonagall
Snape_viperin
iulian_cercetas_1
HellRiderGirl
Ginny Potter
Pisica Magica
Alexandru_2000
Rea-credinta
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dannyromdan
anul 1



Numarul mesajelor : 4
Casa : Viperini
Data de inscriere : 01/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:48 pm

Ginny ,in afara sa minti , ce mai sty ?
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:50 pm

Am scris si eu gresit....nu e Julia...e Ginny Potter ... greseala mea....confuzie de nume ...o sa editez raspunsurile astfel sa nu apara Julia ci Ginny ... ink o data....scuze pentru greseala mea cu incurcarea numelui....
Sus In jos
iulian_cercetas_1
anul 1



Numarul mesajelor : 104
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:51 pm

nu cont..
Sus In jos
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 6:38 pm

Ginny mincinoasa? Voi chiar credeti povestea lui rea-credinta? Ginny e ff dragutza, nu ar trebui sa o judecati asa! Adik, in sensu k ii puneti eticheta de mincinoasa. Rea-credinta e mincinosul aici, credeam k am adus destule dovezi. Ce dovezi a adus rea-credinta? Un membru kre poate fi chiar el sau pur si simplu un prieten kre minte pentru el? De fapt, l'a vazut vreodata cineva de pe forum pe rea-credinta in realitate? Cineva, inafara de acest alexandru fantomatic? Orikum, ar trebui sa se hotarasca odata in legatura cu varsta. 22, 16, 15 sau 6 ani? Bine, bine, 7-8 ani. Nu poti avea mai mult, dak ai ales sa copiezi un alt forum. Mai gandeste'te, rea-credinta, la ce minciuni mai inventezi. Nu ai nicio dovada concreta, pt k cu mine nu merge faza cu aexandru.

Citat :
Ginny ne lasji, bv rea-credinta te credem, vrei sa facem armata rea-credinta ???
yta la Ginny
Citat :
Dathe in judecata Ginny, pe tn
rea-credinta esti de-al nostru
[ce porkarie]
Citat :
si eu, minicoasa de Ginny
Citat :
Ginny te doare capu' ?
Citat :
Ginny ,in afara sa minti , ce mai sty ?
Mama, mai cititi si voi. Cautati mesajele lui rea-credinta pe www.harry-potter.topic-board.com , uitati'va la forumuri si categorii, lectiile de Aparare contra Magiei Negre. Rea-credinta inca nu a zis pe ce data s'a deschis forumul. Daca tot " a ajutat la el " , ar trebui sa stie cand s'a facut, nu? Si cu comentariile astea rautacioase, ia mai ganditi un pic inainte sa le spuneti.
Exact, o asa tampita poveste nu am mai auzit in viata mea. Hai, scrieti; mai aveti curajul? Ginny Potter si Julia sunt de o mie de ori mai cinstite decat rea-credinta. Pai cum frate sa copiezi in asa hal un forum si sa zici ca e al tau?? Voi stiti cat au muncit adminele alea la forumul lor? Numai pentru a le fi furata munca? Presupun ca asta se poate da in judecata, daca exista dovezi. Rea-credinta, adu si tu dovezi mai concrete. Am ras cu lacrimi. U habar n'ai sa lucrezi la forumuri, cum adik sa ii ajuti pe altii la ele? Stii de cat timp e descis forumul Juliei si lui Ginny? Asta inseamna k pe atunci aveai vreo 5-6 ani. Considerand ca, ceea ce e si adevarat, e o mare minciuna si varsta ta.
Poate pe Inuyasha si Dannyromdan ii doare capu si sunt si ei mincinosi : )) cine spune ala e. Am observat ceva. De ce mesajele au o diferenta atat de mica intre timpii de postare? Poate stie si rea-credinta ceva si a modificat acolo, a intrat pe conturile userilor respectivi si a postat in locul lor. Atat de rapid sa se posteze nu am mai pomenit.
Ginny, chiar nu merita sa te pui la mintea lui rea-credinta Wink mai bine i'am lasa sa creada ce vor. Makar forumul nu e chiar asa de coborat ca nivel, unul dintre admini chiar e dragutz si nu a jignit pe nimeni, mai ales pe Ginny, mine sau Avril. Vorbesc, cu siguranta, de Magic Cat [app, in clasa a opta, sau la kre inveti tu (dak ai 14 any) mai faci civica? eu nu mai fac de mult... din clasa a cincea]. Rea-credinta nici nu merita sa mai vb cineva de el.. Dupa ce k a intrat pe conturile membrilor pentru a face lumea sa creada ca ei sunt de partea lui rea-credinta.
Ar trebui sa va uitati mai atent la forumul Juliei si Ginevrei Wink poate o sa descoperiti asemanarea. Si verificati adresa IP a lui rea-credinta: nu a mai intrat niciodata cineva kre traia in casa lui pe forum! K doar a zis k atunci cand a cerut sa devina admin si i'a ajutat pe baietii aia [daa, baieti invizibili, inexistenti, abstracti...] a mai avut un cont... mai usor cu minciunile si plagiatul.
Sus In jos
Snape_viperin
anul 1



Numarul mesajelor : 19
Casa : Viperini
Data de inscriere : 08/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:09 pm

eu lam vazut, nu minte
Sus In jos
Inuyasha
anul 1



Numarul mesajelor : 5
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:10 pm

e in scoala cu mn Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy mincinoasa e ginny
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:10 pm

Nu stiu ... fiecare cu parerea lui...
Si nu cred ca e corect totusi sa-l acuzi ca a intrat pe conturile altor utilizatori....aici chiar nu ai absolut nici o dovada....

Da HellRiderGirl ... mai facem civik Very Happy (sunt in clasa a VIII-a la Tudor Vianu dc conteaza)

Cine e in scoala cu tn Inuyasha?
Sus In jos
Inuyasha
anul 1



Numarul mesajelor : 5
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:12 pm

cu rea-credinta
Sus In jos
Dannyromdan
anul 1



Numarul mesajelor : 4
Casa : Viperini
Data de inscriere : 01/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:13 pm

nu-l cunosc, dar nu minte, stiu ca zice adevarul
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:13 pm

A....am inteles....credeam ca esti in scoala cu mn Very Happy
Sus In jos
Dumbledore
Perfect
Dumbledore


Numarul mesajelor : 29
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 05/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 7:13 pm

Ginny mincinoaso, rea-credinta e indreptatit
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:07 pm

Nu stiu ... deja aici ne comportam ca in piata....hai sa facem altfel ... fiecare sa aduca argumente si poate ajungem la o intelegere, la un punct comun ... ce ziceti?
Sus In jos
Dumbledore
Perfect
Dumbledore


Numarul mesajelor : 29
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 05/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:22 pm

scratch
Sus In jos
iulian_cercetas_1
anul 1



Numarul mesajelor : 104
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:23 pm

numi trebuie argumente, styu adevaru' pisica, spune esti cu rea-credinta sau contra ???
Sus In jos
Inuyasha
anul 1



Numarul mesajelor : 5
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:26 pm

Eu sunt cu rea-credinta
Sus In jos
Dannyromdan
anul 1



Numarul mesajelor : 4
Casa : Viperini
Data de inscriere : 01/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:26 pm

Si eu
Sus In jos
Dumbledore
Perfect
Dumbledore


Numarul mesajelor : 29
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 05/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:27 pm

bv, si eu
Sus In jos
Snape_viperin
anul 1



Numarul mesajelor : 19
Casa : Viperini
Data de inscriere : 08/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:27 pm

f bn, at. si eu
Sus In jos
McGonagall
anul 1



Numarul mesajelor : 21
Casa : Ochi-de-soim
Data de inscriere : 11/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:28 pm

Rea-credinta suntem de-ai tai
Sus In jos
iulian_cercetas_1
anul 1



Numarul mesajelor : 104
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:29 pm

Totzi suntem cu tn rea-credinta


Suntem Armata lui REA_CREDINTA


Pisica Magica ???

esty de-a noastra sau nu ??
Sus In jos
iulian_cercetas_1
anul 1



Numarul mesajelor : 104
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:32 pm

in armata lui Ginny e Hellridegirl, aVril si Ginny


Pisica u ?
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 8:34 pm

Sunt neutra....nu sunt de partea nimanui :d

Si eu am propus o discutie in care fiecare sa aduca argumente nu sa incepem un razboi ... Rolling Eyes

Deci .... pls....aduceti argumente si lasati razboiul! Ok?
Sus In jos
samantha ravenclaw
anul 1



Numarul mesajelor : 3
Casa : Ochi-de-soim
Data de inscriere : 01/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 3:22 pm

nu mai stiu ce sa cred
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 8:26 pm

Nu stiu Sam ... crezi ce vrei...
Sus In jos
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 9:08 pm

Ginny spune adevarul.

Pisica Magica, toate mesajele membrilor sunt falsificate. Rea-credinta a scris pe conturile lor.


Ultima editare efectuata de catre HellRiderGirl in Joi Feb 28, 2008 8:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





O intrebare - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare - Pagina 2 Icon_miniposted

Sus In jos
 
O intrebare
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: Useri :: Biroul Directorlor-
Mergi direct la: