HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nu mai fii asa de prost, rea-credinta..

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

Nu mai fii asa de prost, rea-credinta.. Empty
MesajSubiect: Nu mai fii asa de prost, rea-credinta..   Nu mai fii asa de prost, rea-credinta.. Icon_minipostedLun Aug 04, 2008 9:58 pm

O sugestie Neutral tot site'ul asta e copiat dupa www.harry-potter.topic-board.com . Sa se stie. Oricine intra aici sa nu se inregistreze, dar in schimb merita sa intre pe forumul facut de Ginny P sh Julia.
Apropo, toti membrii de pe acest forum [inafara de mine, Avril Canten, Samantha si altii probabil] sunt Rea-credinta. Dar el e atat de idiot. Ce imi pierd vremea sa scriu asta? Sa nu fie altii pacaliti de porcaria asta de forum plagiat.
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

Nu mai fii asa de prost, rea-credinta.. Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai fii asa de prost, rea-credinta..   Nu mai fii asa de prost, rea-credinta.. Icon_minipostedMar Aug 05, 2008 11:11 am

hey! Mersi mult! Acum ma faci clona Razz. Stai putin ca vreau sa verific ceva.
Gata. Am veridficat. Se pare ca Rea-credinta a postat de pe contul lui Dumbledore si lui iulian_cercetas_1. Cu toate astea, cei 2 useri (Dumbleodre si iulian_cercetas_1) au postat si ei multe msg de pe alt ip.
Deci, eu cred ca nu sunt clone ci putr si simplu Rea-credinta a intrat pe conturile lor, avand aceasta posibilitate, fiind admin.
Sus In jos
 
Nu mai fii asa de prost, rea-credinta..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rea-credinta vs iulian_cercetas_1
» Rea-credinta vs DUMBLEDORE
» Pisica Magica & rea-credinta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: HOGWARTS :: Camera Propunerilor-
Mergi direct la: