HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Harry Potter 8

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

Harry Potter 8 Empty
MesajSubiect: Harry Potter 8   Harry Potter 8 Icon_minipostedJoi Feb 14, 2008 9:00 pm

Va exista oare? Atunci cand autoarea a declarat ca Dumbledore e gay, a fost intrebara daca va mai scrie o carte, iar ea a raspuns, in gluma, ca da, va face. In orice caz, Harry e deja prea batran pt un HP8. Nu ne putem astepta decat ca Albus Severus ( fiul lui ) sa fie personajul principal Wink) Imaginati'va: Cartea 8 - Albus Severus si Noua Piatra Filozofala ( hai k renaste piatra Laughing )
Voi ce parere aveti? Se va tine sau nu J.K. de promisiune?
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

Harry Potter 8 Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter 8   Harry Potter 8 Icon_minipostedJoi Feb 14, 2008 9:09 pm

nu
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

Harry Potter 8 Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter 8   Harry Potter 8 Icon_minipostedJoi Feb 14, 2008 10:06 pm

Doar un nu? bounce ai putea sa mai argumentezi putin Wink cel putin 2 randuri cred bounce dar cum vrei Wink
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

Harry Potter 8 Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter 8   Harry Potter 8 Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 2:33 pm

Sincer....HP este o mina de aur ... gandeste-te cat de bogata a devenit cu cartile astea!!! Eu una cred k va continua cartea ... si m-am gandit la o idee (cam tampita ce-i drept...dar ma rog....) ce ar fi ca Albus Severus sa tb sa se lupte cu copilu u Voldy si al Bellei Smile) care vrea sa se razbune pe Harry....Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Harry Potter 8 Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter 8   Harry Potter 8 Icon_miniposted

Sus In jos
 
Harry Potter 8
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum il cheama pe Unchiul lui Harry Potter ?
» Harry Potter si Talismanele Mortii
» Harry Poter si Piatra filozofala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: Harry Potter :: Carti-
Mergi direct la: