HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?

In jos 
4 participan?i

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?
Cercetasi
Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_lcap43%Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Viperini
Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_lcap43%Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Astropufi
Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_lcap14%Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Ochi-de-soim
Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_lcap0%Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Snape_viperin
anul 1



Numarul mesajelor : 19
Casa : Viperini
Data de inscriere : 08/02/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedVin Feb 08, 2008 3:54 pm

Deci ce casa? Si ce stim despre el ?
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedVin Feb 08, 2008 3:55 pm

Din ce stiu eu Hagrid a fost la Cercetasi.
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedVin Feb 08, 2008 3:56 pm

Viperini, deoarece, a fost exmatriculat in anul 3. In toata istoria Hogwarts , nici-un elev de la alta casa, afara de Viperini nu a mai fost exmatriculat.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedVin Feb 08, 2008 3:57 pm

Posibil....nu sunt sigura....
Sus In jos
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedDum Feb 10, 2008 1:46 am

Scuza'ma ca te contrazic, Rea-Credinta. Nu numai Viperini au fost exmatriculati. Nu ar fi destul de logic. Parerea mea este ca Hagrid a fost la Astropufi, deoarece era bun, nu prea curajos si nici prea destept totusi. In plus, el uraste intr'un fel casa aceasta, deoarece in HP1 a zis k sunt papa-lapte.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedDum Feb 10, 2008 11:38 am

Cred ca a fost la Gryffindor sau Hufflepuff.
Si scz de OT, dar ai scris gresit intrebarea Neutral Nu are cum sa fie "Ce casa a fost Hagrid." ci "In ce casa". Ca doar Hagrid nu a fost o casa Neutral
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedDum Feb 10, 2008 11:43 am

Eu totusi cred ca Hagrid a fost la Cercetasi. SI in plus....daca tin minte....in amintirea lui Tom, hagrid avea pelerina cu rosu.....sa ma mai uit la film si sa mai citesc pasajul din carte o data ca sa vad sigur.....
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_minipostedDum Feb 24, 2008 7:51 pm

sty parca ai dreptate, dar enu poti stiii ca era alb negru amintirea lui
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?   Ce casa a fost Rubeus Hagrid ? Icon_miniposted

Sus In jos
 
Ce casa a fost Rubeus Hagrid ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce casa a fost Dumbledore ?
» Salvarea lui Hagrid
» Sef de casa
» Sef de casa Astropufi
» Sef de casa Cercetasi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: HOGWARTS :: Departamentul Misterelor-
Mergi direct la: