HOGWARTS
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
HOGWARTS

Aici este vorba despre scoala de vrajitori Hogwarts
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O intrebare

In jos 
+8
McGonagall
Snape_viperin
iulian_cercetas_1
HellRiderGirl
Ginny Potter
Pisica Magica
Alexandru_2000
Rea-credinta
12 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Avril C
Vizitator




O intrebare Empty
MesajSubiect: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 4:58 pm

Scuze ca fac un topic aici, dar nu stiam unde. Vreau sa te intreb ceva, dar sa sti ca nu am nimic cu tine.
Poti sa imi spui de ce:
1.Topicurile
2.Lectiile
Sunt copiate de pe alt forum HP? Asta se numeste a plagia, in cazul in care nu stiai... Neutral Repet, nu am nimic cu tine si cu ceilalti membri, dar vreau sa mi se raspunda la aceasta intrebare. Si vreau un raspuns multumitor.
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:00 pm

A fost o mare nedreptate la fondarea acelui forum. Nu dau amanunte.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:12 pm

Foarte bine, cred a sosit timpul sa stiti adevarul


Ei bine, acel forum a fost facut de MIne si inca 2 baieti, faptul ca siau pus nume de fete e o inscenare.

4 saptamani ne-a luat, eu cu ajutor de la multi prieteni am facut forumul, dar nu stiam cum sa poti face forumuri, asa ca le-am dat ideile celor 2 si ei au spus ca vor face forumul. Am accpetat cu conditia sa ma faca Admin.


Ei bine, timpul a trecut si nu mau facut, pe acel forum am avut mai demult un alt cont.


Nu ma intereseaza parerea voastra, Dar forumul e de drept si de drept Al MEU, cel putin 60 % imi apartine mie, deci nu am copiat cuvintel cu cuvintel ci ei au copiat cuvintele cu cuvintel.


Am incercat sa ii rog sa ma faca Admin, dar nu.

Ei bine, pentru mine acel forum nu inseamna nimic, ei mau copiat.

Asa ca am facut acest forum pentru a ma razbuna si pentru al face mai bun decat acel de drept tot al meu.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Avril C
Vizitator




O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:19 pm

Deci, Ginnny P si Julia P sunt baieti? =))
Atunci am cateva intrebari:
1.Cum ne-au aratat poze cu ele.
2.Cum de unii membri din forumul acela s-au intalnit cu ele? Si clar nu erau baieti =))
3.Webcame...

Asa...Deci pls raspunde-mi la astea. Am mai multe nelamuriri, dar astea sunt cele mai clare.
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:22 pm

Nush ce au fakt cei 2 cu forumul, nu spun ca ei nu au contribuit, dar dak au fost pacaliti ca si mn, at nush, dak ei bine este adevarat ce spui, nush sati raspund, stiu doar ca ele nu au facut forumul, ci eu cu inca 2.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Avril C
Vizitator




O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:24 pm

Nu stiu de ce, dar mi se cam pare cusut cu ata alba...
Cea mai buna metoda pentru a ne dovedi ca ai dreptate: Ai dovezi? Pentru ca daca nu e clar...Si daca da, vreaun una/mai multe concrete!
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:28 pm

Ce inseamna la tine dovezi ?
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:29 pm

Pai dak imi spuneti ce ar dovedi va arat.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Avril C
Vizitator




O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:32 pm

Adica, ai vreo dovada ca tot ceea ce spui tu e adevarat?
Ai cum sa dovedesti asta?
Pentru ca asa le e tuturor foarte usor sa spuna ca de fapt alt site este al lor de drept.
Dovedeste-ne ca acel site e facut de tine.
Pentru ca eu nu cred o iota. Nimic nu se leaga.
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:35 pm

Sincer pentru cateva clipe nu am mai crezut nici eu, dar am sa caut dovezi acum
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:36 pm

Dar am martori, chiar de pe forum.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:38 pm

Ii voi ruga sa se inscrie si sa zica tot ce stiu.
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Alexandru_2000
anul 1



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:45 pm

Da Avril, nu sunt fan HP dar ei biine, tot ce e pe acest forum , mia dat rea-credinta, cum ii ziceti voi, il cheama ciprian , Inainte de a face forumul mi la dat sa citesc, si mia placut, dar am citit si Are dreptate, el a facut asta, Pe atunci forumul asta nu exista, a lucrat mult la forum , nu e drept ce i sa intamplat.

Ei bine am si explicatia de ce 2 fet au devenit admine, ei bine, am vbit cu baietii aceia si miau spus

Andrei_3d: Da, 2 fete nu mai le stiu, miau luat acum mult timp subiectele
Alexandru_2000: Dar de unde le aveati ?
Andrei_3d: De la ciprian.
Sus In jos
Avril C
Vizitator




O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:49 pm

Aha...Si tu cine esti pe forumul ala?
Si Reacredinta trebuia sa aiba un cont acolo, nu? Si daca l-au sters, dc nu i-au dat si ban?
Si fetele nici macar nu se cunosc, din cate stiu eu...
Si ei de unde le stiau pe ele?
Nu se potrivesc multe Neutral
Sus In jos
Alexandru_2000
anul 1



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 5:57 pm

Fetele erau prietene pe mess cu baietii, una le-a luat , si au colaborat.


Eu , tiam zis ca nu ma pasioneaza, si nu mas fi inscirs, iar da Rea-credinta a avut un forum dar sa sters
Sus In jos
Rea-credinta
Admin
Rea-credinta


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 31
Casa : Viperini
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedVin Feb 15, 2008 6:02 pm

Sper ca ajunge, alte dovezi nu mai am, ms Alexandru.


Dak nu vrei sa crezi nu te oblig
Sus In jos
https://hogwarts.forumgratuit.ro
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedDum Feb 17, 2008 4:37 pm

Personal, eu te cred. In orice caz, nimeni nu poate fi obligat sa creada ceva....
Sus In jos
Ginny Potter
anul 1



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedDum Feb 24, 2008 11:38 pm

Doamne fereste! O asemenea tampenie nu am mai auzit in viatza mea! Rea-credintza, sti ca pentru asa ceva potzi sa fi dat in judecata?
O asemenea poveste trasa de par nu am mai auzit in viatza mea. Esti cel mai mare mincinos! Nu stiu cum potzi sa spui asa ceva... Nici macar nu are logica Neutral Imi pare rau ca forumul nu este facut pe acels host ca si forumul meu si al Juliei.

Nu o sa ma pun la mintea ta... dar pur si simplu m-ai lasat masca...
Sus In jos
HellRiderGirl
anul 1
HellRiderGirl


Numarul mesajelor : 24
Varsta : 32
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedDum Feb 24, 2008 11:48 pm

Interesanta poveste, dar am si eu ceva de spus.

1. O cunosc pe Julia, pentru k neam intalnit personal si ea mia dat adresa forumului ei.
2. Julia si Ginny Potter nu sunt baieti =)) da o dovada concreta, nu marturia unui prieten kre te sprijina sau chiar a ta.
3. Tu ai copiat acel forum, nici macar nu stii sa inventezi o poveste ca lumea.
4. Alexandru asta nu exista, esti tu sau alt prieten al tau care inventeaza dovezi.
5. Asta nici macar nu e o dovada =))
6. In caz k ai uitat, eu am 16 ani. Degeaba te dai tu la 15 ani, te comporti ca un copilash de 6 ani. Nu au existat niciodata acesti baieti, Ginny Potter a facut forumul. Daca ar fi al tau, spune'mi si mie ziua cand s'a deschis forumul. App, ne poti arata si noua webcam-ul tau? nu am incredere in poze luate de pe net kre presupun k te descriu pe tine.
7. Magic Cat [pisica magica] nu vreau sa te jignesc, dar ma asteptam la mai multe de la tine. La 14 ani nu credeam atatea lucruri. Nu ti se pare ca ai prea multa incedere in rea-credinta? Adica, nu cred k stii cat de prostesc se comporta pe forumul acela Harry Potter. Daca vrei, iti dovedesc eu ca rea-credinta sa inregistrat foarte recent pe www.harry-potter.topic-board.com . Putem vorbi pe mess. Chiar mi se pare ca esti draguta, asa k nu vreau sa continue sa te pacaleasca rea-credinta. Acum, depinde de tine dak ma crezi cand iti arat niste dovezi mai concrete Wink

Uite si dovezile:
Cum am mai zis, Julia mi'a zis de forum. Le'am vazut pe admine prin webcam, adik prin camera. Gasesti poze peste tot cu ele, sunt fete. Ginny Potter e din bucuresti iar Julia din galati. Rea-credinta nu e nici din bucuresti nici din galati. Nu i'a intalnit niciodata pe acesti "baieti" .
Forumul Harry Potter e deschis de o gramada de timp, ia, stie rea-credinta sa ne spuna data fixa? Daca tot e cel care a ajutat la creearea forumului...
Nu te cred cand zici ca ai ajutat la forum. Degeaba ma minti. Am avut destul timp sa te vad cum te descurci ca admin. Nu te pricepi deloc. Un admin normal ar fi sters posturile care nu corespund, Magic Cat nu e admin desi e director, nu poti sa inchizi sectiunea Inchisoarea Azkaban cum e normal. Apropo, daca tu chiar ai facut tootul, k esti stapanul, k "nu e drept ce ti sa intamplat", afla ca nu ar iesi k forumul ala iti apartine in procent de 60%. La 15 ani nu stii procentelee?? Ce fel de liceu faci tu? Clasa a noua? mie mi se pare clasa intai!
Apropo, Magic Cat, iti dau dak vrei poze cu Julia. Am vazut'o personal, suntem bune prietene. Si de la Ginny Potter am poze. Vreau sa stiu cat de multe stie rea-credinta de forumul Juliei si lui Ginny Potter. Nimic. Ce povesti cretine inventeaza si rea-credinta.

rea-credinta a scris:
Ei bine, timpul a trecut si nu mau facut, pe acel forum am avut mai demult un alt cont.

Si de ce nu teai "razbunat" cu acest forum mai devreme? k harry-potter.topic-board e de muuuuulta vreme deschis. Rea-credinta e membru akolo de putin timp. Daca nu l'ar fi lasat admin, ar fi trebuit sa'i si dea ban, nu? cum a putut sa se inscrie a doua oara? nu apare nimic k a mai existat cineva la adresa acea IP [adik adresa unde locuiesti, k sa stii si tu] kre sa inregistrat mai devreme pe forum. Concluzia: numai minciuni. Asta e o dovada cat se poate de clara. Adresa IP. Ti'ai modificat cumva locuintaaa, rea-credinta, ia zi? : ))
Ca sa inteleaga si rea-credinta: [ Watch and learn! sau mai bine, pt priceperea sa, sa zic Uaci end learn? : )) ] Tu ai zis ca ai avut un cont mai vechi pe forum. Ei bine, recent ti'ai facut alt cont: rea-credinta. asta esti tu. Adresele IP nu corespund. Exista un singur rea-credinta. Vezi tu, oricate conturi ai avea, adresele IP, adresele unde locuiesti, sunt aceleasi, si astea te dau de gol dak ai mai multe conturi. Dar la tine, nimiiic! Nothing! Niente! Un singur cont, cel recent, dupa care ia primit ban pe harry potter, nu inainte sa fi copiat din pacate forumul pentru k stiai ca u nu esti priceput deloc si e mai "bine" sa copiezi pe alti. Comportament de copil de gradinita, sa copiezi pe altii si sa te incapatanezi k "acela e al tau". Pararea mea.

EDIT: Alexandru e prost =)) oricine o fi, chiar crede k ma poate pacali? hello, aia nu e o discutie normala pe messenger! Nu exista niciun andrey_3d , cine se crede rea-credinta??
Sus In jos
Pisica Magica
Director adjunct
Pisica Magica


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 30
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 02/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 4:07 pm

Poate ca sunt credula....poate ca nu....oricum....nu ma bag...poate ca e adevarat, poate ca nu....consider ca nu poti obliga pe cineva sa creada ceva sau nu....ma rog.....fiecare cu opinia lui ...
Ginny....tu ai studiat la scoala Dreptul....sau ma rog....ai citit vreo carte de drept....oricum....o sa caut articolul exact ...in orice caz....daca nu ai drept de autor asupra unui site nu poti da pe cineva in judecata chiar daca a facut unul la fel....(stiu asta pentru ca noi la educatie civica facem si putzin drept deoarece profa noastra a fost avocat)
Si HellRiderGirl sa stii ca si eu sunt ADMIN pe acest forum, iar Inchisoarea Azkaban nu am inchis-o pentru ca sunt discutii care vrem sa poata fi continuate, dar care nu intra in alta categorie. Pana una alta...acesta e un forum si nimeni nu este obligat sa-l citeasca....ok?
Sus In jos
iulian_cercetas_1
anul 1



Numarul mesajelor : 104
Casa : Ochi-de-Soim
Data de inscriere : 31/01/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:44 pm

Ginny ne lasji, bv rea-credinta te credem, vrei sa facem armata rea-credinta ???


yta la Ginny
Sus In jos
Snape_viperin
anul 1



Numarul mesajelor : 19
Casa : Viperini
Data de inscriere : 08/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:45 pm

Dathe in judecata Ginny, pe tn


rea-credinta esti de-al nostru
Sus In jos
McGonagall
anul 1



Numarul mesajelor : 21
Casa : Ochi-de-soim
Data de inscriere : 11/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:46 pm

rea-credinta noi te credem
Sus In jos
Dumbledore
Perfect
Dumbledore


Numarul mesajelor : 29
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 05/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:46 pm

si eu, minicoasa de Ginny
Sus In jos
Inuyasha
anul 1



Numarul mesajelor : 5
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/02/2008

O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_minipostedLun Feb 25, 2008 5:47 pm

Ginny te doare capu' ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





O intrebare Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare   O intrebare Icon_miniposted

Sus In jos
 
O intrebare
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HOGWARTS :: Useri :: Biroul Directorlor-
Mergi direct la: